Если вам очень хочется эротического массажа, то у меня есть для вас один вариант «салон эротического массажа». Там просто потрясно делают массаж. Вам очень понравится.

masaj teknikleri

Yazan: 04 Nisan 2012  
Kategori: masaj salonları

Masaj tekniklerinin başında Türk hamam masajı gelmektedir.Tavandan vuran Doğal Güneş ışıklarının ve hamamdaki mermerin sıcaklığının verdiği rahatlama duygusu ile doğal ve Türklere ait sabununun özel olarak köpürtülmesi ile uygulanır. Vücuda yayılan köpüklerin yavaş yavaş patlaması doğal bir masaj etkisi yapar arkasından uygulanan masaj ile kan dolaşımı hızlanır sindirim ve solunum sistemi rahatlar derideki gözenekler tam anlamıyla süper bir şekilde açılır. tatlı bir yorgunluğun ardından kişi kendini genç ve dinamik hisseder.
Diger bir masaj tekniği de klasik masaj dır.
Bu masaj,masaj için özel üretilmiş çeşitli bitkisel yağlar veya kremler ile hastanın vücuduna uygulanıyor.Bu masaj Sayesinde Kan Dolaşımı hızlanması sağlanırken adele rahatlaması,doku yapışmasının çözülmesi,acı ve ağrı giderilmesi ve ruhsal bir rahatlama sağlanıyor.Hayal perisi masaj salonunda uygulanan masaj türü genellikle bu klasik mesaj türüdür.Hem kolay yapılması hemde keyif vermesi açısından klasikmasaj 1 numaradır ve merkezimizde rahatlama garantidir.Düşünmeden hemen arayın…masaj ankara

——————————————————————————–

Yorumlar

Yazı yoruma kapalı.