Если вы хотите воспользоваться услугой «дорогой эротический массаж», то я могу лишь посоветовать компанию Flirt Massage. Обращался к ним примерно 2 месяца назад за заказом девушки-массажистки. Девушка оказалась очень красивой, как я люблю. Мне очень понравилось выполнение услуги) Рекомендую.

masaj ankaram

Yazan: 04 Nisan 2012  
Kategori: ankarada masaj salonu

Masajın yararlarını saymakla bitiremeyeciğimiz bir gerçek.Masajın yararlarının yanında nasıl yapılması gerektiği ile ilgili teknik bilgiler de önemlidir.

Masajın kanıtlanmış en belirgin yararlarından birincisi ve ikicisi artan kan dolaşımı ve süper1 esnekliktir.
Fizyolojik veya mekanik açıdan bakıldığında masajla kas dokularının yağlanarak optimum bir hareketin elde edilmesi sağlanır. Kas dokuları birbirinden bağımsız çalışacak şekildedir. Kaslar kurur veya susuz kalırsa dokular birbirine yapışır ve kas katılaşır. Kasa sıvı verildiğinde, tekrar yumuşayarak esneklik kazanır. Kas dokularının etrafında dolaşım arttıkça gelen besin ve giden atık rutini de artar ve kas daha sağlıklı olur. Yaşlanma da geniş anlamda bir “kuruma” problemidir. Vücutta su azaldıkça yaşlanma hızlanır. Çok su içmek ve düzenli masaj yaptırmak kırışıklarla savaşırken etkili bir yöntemdir. Kan vücuda oksijen taşıdığından sağlıklı olmak için iyi bir dolaşım gerekir. Masaj kan dolaşımını artırır; dolayısıyla vücuda yararı kesindir.
Psikolojik açıdan bakıldığında masaj bir önem hatta bakımlılık hissi verir; vücudumuzun farkına varmamızı sağlar. Güvenli bir dokunuş hayatın önemli bir parçasıdır. Dolayısıyla bu işi bilinçli olarak yapan bir profesyonelin masaj sırasındaki dokunuşu aynı zamanda rahatlatıcıdır. Fiziksel anlamda masaj, veren taraf ile alan taraf arasında bir elektromanyetik enerji değişimidir. Bu enerji makine ve benzeri aparatlarla elde edilemez! Candan ve canlıdan gelen bu enerjiye doğu kültürleri “Chi” ya da “hayat enerjisi” adını verir. Masaj, günlük hayatın baskılarından sonra mini bir tatil anlamına gelir. Yapılan klinik bir araştırma, masajın zihinsel uyanıklığı artırdığı ve matematiksel zekayı keskinleştirdiğini de göstermiştir.

Yorumlar

Yazı yoruma kapalı.